Uprzejmie informujemy, że poniżej opublikowane treści zachowują aktualność na dzień 31 grudnia 2017 r. i dotyczą poprzednika prawnego Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach. Polecamy Państwa uwadze stronę Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie pod adresem www.wody.gov.pl.

 

Szanowni Państwo

zapraszamy Państwa Firmę do udziału w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego na:„Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu przez okres 3 miesięcy dla robót budowlanych na śluzach Dzierżno i Kłodnica w ramach projektu: „Modernizacja śluz odrzańskich na odcinku będącym w zarządzie RZGW Gliwice – przystosowanie do III klasy drogi wodnej” współfinansowanego ze środków pomocowych Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (POIiŚ) na lata 2007-2013”

 


zgodnie z opisem zamówienia zawartym w załączniku do zaproszenia do składania ofert.

 

Prosimy o złożenie oferty w formie pisemnej w siedzibie RZGW Gliwice, adres: ul. Sienkiewicza 2, 44-100 Gliwice, pokój nr 207 na Formularzu Oferty do dnia 29.11.2012 r. do godziny 12:00 (osobiście bądź listownie).

Osobą upoważnioną do kontaktu z Wykonawcami jest:


Jarosław Smyłła, tel. (32) 777 49 12, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki mogą Państwo pobrać z serwera FTP.