banerek

Uprzejmie informujemy, że poniżej opublikowane treści zachowują aktualność na dzień 31 grudnia 2017 r. i dotyczą poprzednika prawnego Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach. Polecamy Państwa uwadze stronę Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie pod adresem www.wody.gov.pl.

 

Konferencja i wystawa na temat ścieków, 2007
(Conference and Exhibition on Wastewater)

Data: 18-20 września 2007

Miejsce obrad: Brno, Czechy

Organizator: Stowarzyszenie Ekspertów w dziedzinie Oczyszczania Ścieków Republiki Czeskiej (The Association of Wastewater Treatment Experts of the Czech Republic), we współpracy z EWA (European Water Association).

Będzie to już kolejna z cyklu konferencji, zapoczątkowanych w roku 1995. Głównym celem konferencji jest stworzenie międzynarodowego forum dla prezentacji najnowszych osiągnięć w zakresie oczyszczania ścieków, zagospodarowania osadów ściekowych w Europie i wymiany doświadczeń między ekspertami.

Więcej informacji na stronie: http://www.ewaonline.de/pages/workshops.htm

Europejskie badania naukowe na rzecz zarządzania obszarami dorzeczy

Data: 25-27 września 2007

Miejsce obrad: Bruksela, Belgia

Organizator: projekt badawczy HarmoniCA (6 Program Ramowy UE)

Będzie to końcowa konferencja projektu naukowego Harmoni-CA na temat możliwości wykorzystania wyników prac badawczych w zakresie harmonizacji, wymiany i upowszechniania wiedzy, doświadczeń i narzędzi przydatnych dla w praktyce wdrażania RDW w krajach członkowskich..

Więcej informacji na stronie: http://www.harmoni-ca.info/Conferences/Upcoming_Meetings/European_Research/index.php

Kontakt z organizatorami: Saskia Vos Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.