banerek

Uprzejmie informujemy, że poniżej opublikowane treści zachowują aktualność na dzień 31 grudnia 2017 r. i dotyczą poprzednika prawnego Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach. Polecamy Państwa uwadze stronę Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie pod adresem www.wody.gov.pl.

OGŁOSZENIE O NABORZE:
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach przeprowadza nabór kandydatów/kandydatek na stanowisko:
Specjalista w Wydziale Koordynacji Inwestycji

Data ogłoszenia: 03.10.2018.

Wymiar etatu: 1,00

Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu:
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach
ul. Sienkiewicza 2, 44-100 Gliwice

Miejsce wykonywania pracy: 44-100 Gliwice, ul. Sienkiewicza 2 oraz teren woj. śląskiego i opolskiego.
WARUNKI PRACY:
Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
praca pod presją czasu, obsługa innych urządzeń biurowych, poruszanie się po budynku - brak wind, podjazdów, toalety nieprzystosowane dla osób poruszających się na wózkach  inwalidzkich,
ZAKRES ZADAŃ:

1)    koordynacja i monitoring realizacji inwestycji w regionie wodnym dotyczących powodzi i suszy;
2)    prowadzenie działań związanych z rozpoznaniem możliwości i warunków pozyskiwania przez RZGW środków finansowych z funduszy krajowych i zagranicznych  dla finansowania przedsięwzięć rzeczowych gospodarki wodnej w regionach wodnych, planowanych do realizacji przez RZGW; informowanie zarządów zlewni o możliwości składania wniosków o dotacje na realizowane projekty;
3)    prowadzenie i koordynacja uzgodnień list przedsięwzięć priorytetowych przedkładanych przez wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej w zakresie finansowania przedsięwzięć dotyczących gospodarki wodnej na terenie regionów wodnych;
4)    prowadzenie analiz w zakresie potrzeb inwestycyjnych w regionie wodnym;
5)    sporządzanie wykazów inwestycji wodnych w układzie rocznym i wieloletnim;
6)    weryfikowanie potrzeb inwestycji wodnych zgłaszanych przez zarządy zlewni;
7)    udział przy realizacji inwestycji istotnych dla regionu wodnego, których oddziaływanie obejmuje kilka zlewni;
8)    monitoring i koordynacja inwestycji realizowanych przez zarządy zlewni;
9)    weryfikacja wniosków o środki finansowe na realizację inwestycji;
10)    weryfikacja planowanych zadań inwestycyjnych pod kątem zgodności z dokumentami planistycznymi w gospodarowaniu wodami, w szczególności Planami Gospodarowania Wodami (PGW) i Planami Zarządzania Ryzykiem Powodziowym (PZRP) oraz ich aktualizacjami;

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:
1.    Wykształcenie wyższe kierunkowe specjalność: gospodarka wodna, inżynieria wodna, inżynieria środowiska, budownictwo hydrotechniczne, budownictwo, energetyka.
2.    Umiejętność rozwiązywania problemów w sytuacjach stresowych.
3.    Umiejętność analitycznego myślenia.
4.    Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i współpracy z zespołem.
5.    Czynne prawo jazdy kat. B.
6.    Znajomość problematyki związanej z gospodarką wodną, przygotowaniem i realizacją inwestycji.

WYMAGANIA DODATKOWE:
1.    Mile widziane doświadczenie w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji
2.    Znajomość ustawy Prawo wodne, Prawo budowlane, Prawo ochrony środowiska
3.    Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV i D
4.    Obowiązkowość, terminowość, dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętne zarządzanie czasem.

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE:
1.    Życiorys/CV
2.    Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia,
3.    Kopie dokumentów potwierdzających  spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego/stażu pracy,
4.    Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie obywatelstwa polskiego,
5.    Oświadczenie o korzystaniu z pełni z praw publicznych,
6.    Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW:
•   Dokumenty należy złożyć do:  26.10.2018
•   Miejsce składania dokumentów:
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach,
( I piętro, pokój nr 207 ),

Wymagane dokumenty  należy złożyć lub przesłać w zamkniętej kopercie na w/w adres urzędu, z dopiskiem: ”Zespół ds. pracowniczych” nabór na stanowisko  GL.RPI.2.2018”

Uprzejmie przypominamy o konieczności zamieszczenia w swojej ofercie klauzuli następującej treści:
„Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.”

Inne informacje:
•    Wymagane dokumenty aplikacyjne, w tym wymagane oświadczenia, list motywacyjny i CV powinny być opatrzone własnoręcznym podpisem.
•    Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telef. 327774922, lub 327774921,
•    Aplikacje nie odebrane w terminie 30 dni po zakończeniu rekrutacji podlegają komisyjnemu zniszczeniu.