banerek

Uprzejmie informujemy, że poniżej opublikowane treści zachowują aktualność na dzień 31 grudnia 2017 r. i dotyczą poprzednika prawnego Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach. Polecamy Państwa uwadze stronę Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie pod adresem www.wody.gov.pl.

Ogłoszenie o naborze:

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach przeprowadza nabór kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Specjalista w Wydziale Koordynacji Inwestycji

Data ogłoszenia: 01.08.2018.

Wymiar etatu: 1,00

Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu:

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach

ul. Sienkiewicza 2, 44-100 Gliwice

Miejsce wykonywania pracy: 44-100 Gliwice, ul. Sienkiewicza 2 oraz teren woj. śląskiego i opolskiego.

WARUNKI PRACY:

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

praca pod presją czasu, obsługa innych urządzeń biurowych, poruszanie się po budynku - brak wind, podjazdów, toalety nieprzystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich,

ZAKRES ZADAŃ:

1) koordynacja i monitoring realizacji inwestycji w regionie wodnym dotyczących powodzi i suszy;

2) prowadzenie działań związanych z rozpoznaniem możliwości i warunków pozyskiwania przez RZGW środków finansowych z funduszy krajowych i zagranicznych dla finansowania przedsięwzięć rzeczowych gospodarki wodnej w regionach wodnych, planowanych do realizacji przez RZGW; informowanie zarządów zlewni o możliwości składania wniosków o dotacje na realizowane projekty;

3) prowadzenie i koordynacja uzgodnień list przedsięwzięć priorytetowych przedkładanych przez wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej w zakresie finansowania przedsięwzięć dotyczących gospodarki wodnej na terenie regionów wodnych;

4) prowadzenie analiz w zakresie potrzeb inwestycyjnych w regionie wodnym;

5) sporządzanie wykazów inwestycji wodnych w układzie rocznym i wieloletnim;

6) weryfikowanie potrzeb inwestycji wodnych zgłaszanych przez zarządy zlewni;

7) udział przy realizacji inwestycji istotnych dla regionu wodnego, których oddziaływanie obejmuje kilka zlewni;

8) monitoring i koordynacja inwestycji realizowanych przez zarządy zlewni;

9) weryfikacja wniosków o środki finansowe na realizację inwestycji;

10) weryfikacja planowanych zadań inwestycyjnych pod kątem zgodności z dokumentami planistycznymi w gospodarowaniu wodami, w szczególności Planami Gospodarowania Wodami (PGW) i Planami Zarządzania Ryzykiem Powodziowym (PZRP) oraz ich aktualizacjami;

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

1. Wykształcenie wyższe kierunkowe specjalność gospodarka wodna, inżynieria wodna, inżynieria środowiska, budownictwo hydrotechniczne, budownictwo, energetyka.

2. Umiejętność rozwiązywania problemów w sytuacjach stresowych.

3. Umiejętność analitycznego myślenia.

4. Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i współpracy z zespołem.

5. Czynne prawo jazdy kat. B.

6. Znajomość problematyki związanej z gospodarką wodną, przygotowaniem i realizacją inwestycji.

WYMAGANIA DODATKOWE:

1. Mile widziane doświadczenie w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji

2. Znajomość ustawy Prawo wodne, Prawo budowlane, Prawo ochrony środowiska

3. Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV i D

4. Obowiązkowość, terminowość, dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętne zarządzanie czasem.

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE:

1. Życiorys/CV

2. Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia,

3. Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego/stażu pracy,

4. Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie obywatelstwa polskiego,

5. Oświadczenie o korzystaniu z pełni z praw publicznych,

6. Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Dokumenty należy złożyć do: 31.08.2018

Miejsce składania dokumentów:

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach,

( I piętro, pokój nr 207 ),

Wymagane dokumenty należy złożyć lub przesłać w zamkniętej kopercie na w/w adres urzędu, z dopiskiem: ”Zespół ds. pracowniczych” nabór na stanowisko GL.RPI.2.2018”

Uprzejmie przypominamy o konieczności zamieszczenia w swojej ofercie klauzuli następującej treści:

„Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.”

Inne informacje:

Wymagane dokumenty aplikacyjne, w tym wymagane oświadczenia, list motywacyjny i CV powinny być opatrzone własnoręcznym podpisem.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telef. 327774922, lub 327774921,

Aplikacje nie odebrane w terminie 30 dni po zakończeniu rekrutacji podlegają komisyjnemu zniszczeniu.