Kategoria: Praca w RZGW
Odsłony: 1828

O G Ł O S Z E N I E

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie  Zarząd Zlewni w Opolu

zatrudni na stanowisku  operator stopnia piętrzącego- konserwator urządzeń i budowli wodnych

  1. Miejsce wykonywania pracy:

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Zarząd Zlewni  w Opolu

Stopień  Piętrzący  Kąty

46-050 Kąty Opolskie  ,   Śluza

Liczba  etatów : 1  umowa na zastępstwo

  1. Zakres obowiązków:

  1. Wymagania:

Informacje dodatkowe:

III. Termin i miejsce  składania dokumentów :

Zainteresowane osoby prosimy o składanie dokumentów w terminie  do  dnia 05.06.2018

- list motywacyjny  wraz z CV oraz  kserokopiami dokumentów potwierdzających  posiadane  wykształcenie i kwalifikacje zawodowe  w siedzibie

Zarządu Zlewni w Opolu ul. Odrowążów 2  sekretariat -  pok. Nr 8-  I piętro

Lub na

Stopniu  Wodnym   Kąty

46-050 Kąty Opolskie  ,   Śluza  - u Kierownika stopnia wodnego  Pana Piotra Makselon

Tel. kontaktowy 661220173